MB „SU IDĖJA“ SLAPUKŲ POLITIKA

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-19

1. Kas yra slapukai?

Šį slapukų politika apibūdina slapukus kaip mažus tekstinius failus, kurie saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome Jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitą programinę įrangą, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“.

2. Kodėl jūs naudojate slapukus?

Mes naudojame slapukus:

- pagreitinti svetainės veikimą;
- nuolat tobulinti svetainę, kad jį būtų jums dar patrauklesnė;
- analizuoti kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine;
- atsiminti Jūsų pasirinktą svetainės kalbą.

3. Kokių tipų slapukai gali būti?

Griežtai privalomi slapukai

Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.

Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

Funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.

Reklaminiai slapukai

Reklaminiai slapukai naudojami rodyti daugiau įdomių skelbimų, kurie labiau atitinka jūsų interesus, arba apriboti skelbimų skaičių tose pačiose skelbimų parodose jūsų lankomoje svetainėje. Šis slapukų tipas taip pat naudojamas kampanijos efektyvumui įvertinti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant atsiminti, ką veikėte interneto svetainėje.

4. Kokius slapukus jūs naudojate?

Mes naudojame šiuos slapukus:
SLAPUKO KATEGORIJA
SLAPUKO PAVADINIMAS
SLAPUKO GALIOJIMO LAIKAS
SLAPUKO TIKSLAS
Analitiniai slapukai
_ga
2 metai
Šie slapukai yra dalis Google Analytics paslaugos. Jie naudojami lankytojams atskirti ir užklausų srautui sumažinti - riboja duomenų rinkimą didelio srauto svetainėse.
-
_gid
1 diena
-
-
_gat_gtag_UA-xxx_1
1 minutė
-
Rinkodaros slapukai
fr
90 dienų
Naudojama atskirti svetainės lankytojus.

5. Kaip galiu valdyti slapukus?

Galite kontroliuoti slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus. Dėl daugiau informacijos prašome patikrinti naudojamos naršyklės kūrėjo interneto puslapį. Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai paveiks ir kitas jūsų lankomas svetaines.

6. Ką daryti, jeigu slapukų politika vis dar neaiški?

Jeigu turite klausimų, susijusių su mūsų svetainės slapukų politika, parašykite laišką adresu info@suideja.lt

7. Ar slapukų politika yra jūsų vienintelė privatumo politika?

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram